Toplam 437 ürün görüntüleniyor.
KOLYELERLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

Altın kolye modelleri Her Rengi Yapılabilir mi?

Tüm kolye modellerine sarı, rose, beyaz olarak renk değişimi seçimi yapabilirsiniz.

Altın kolye modellerinde indirim uygulanıyor mu?

Sitemizde ki tüm modelllerimizde %10 indirim uygulanmaktadır.

Altın Kolye Çeşitlerinde Değişim Yapılıyor mu?

Altın kolye çeşitlerinde 15 gün içerisinde değişim imkanı sunabilmekteyiz.

Altın kolye Modellerinde Gramlar neden yazmıyor?

Ürünlerimizde Gram yazılmamaktadır çünkü, her ürünün işçilik fiyatı farklıdır. Fiyonk kuyumculuk markası olarak diğer kuyumculuk firmalarının dışında tasarımlar yapmaktayız. Dünya modasını ve türkiye modasını yakından takip eden ve yönlendiren trend ürünleri beğeninize sunmaktayız. Bu nedenlerden dolayı ürün fiyatlarını paylaşmaktayız. İlginiz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

Kargo Ne zaman Elime Ulaşır?

Siparişiniz oluştuktan ertesi gün siparişleriniz yurt içinde yurt içi kargoya yurt dışında ups kargoya verilmektedir. Kargo gönderim yerine bağlı olarak 3 iş günü içerisinde kargonuz sipariş verirken oluşturduğunuz adresinize ulaşmaktadır. Satın aldığınız ürün kargoya verildikten hemen sonra kargo numarasını size sms, whatsap ve mail olarak göndermekteyiz.Sitemizde bulunan kargo takip bölümünden kargo takip numaranızı girerek takibini yapabilirsiniz

Kolyeler Altın mı?

Sitemizde bulunan tüm ürünler 14 ayar altından yapılmaktadır. Sitemiz dışından gördüğünüz altın diyerek yanıltıcı sitelere aldanmayın. Bu konuda tamamen Yasal Hak ve sorumluluklarımızı bilmekteyiz. Altın olmayan ürünler kesinlikle satışa sunulmamaktadır. Altın ürünlerimizdeki resimlerde bire bir bize ait çekimlerdir.

Yurt Dışına Gönderiyor musunuz?

Tüm ürünlerimizi yurt dışına göndermekteyiz. Yurt dışı alışverişlerinizde 5000 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 5000 TL nin altında kalan ürünler de 35 EURO gibi bir ücret kesilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.