Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin  uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından sertifika ve garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.fiyonkkuyumculuk.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır fakat ender de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenmekte olabilir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

* Siparişleriniz ücretsiz kargo olarak Türkiye'nin her yerine YURT İÇİ KARGO ile gönderilir. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 15:00 sonrası verilen siparişler ise ertesi gün kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin kargo takip numaraları mail adresinize gönderilecektir. Bu takip numarası ile kargonuzu www.yurticikargo.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

* Yurt dışı siparişleriniz, BAY EXPRES ile gönderilir. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 15:00 sonrası verilen siparişler ise ertesi gün kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin kargo takip numaraları mail adresinize gönderilecektir. Bu takip numarası ile kargonuzu www.bayexpress.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.